Beyefendi İç Giyim Satın Alma Rehberi

Öyleyse … bir büstiyer ile bir bebek bebeği arasındaki farkı bilmiyor musun? Doğru yere geldiniz. İster yeni bir ilişki içinde ol, isterse eonlar için evli olsan, daha iyi yarına ikinizi de heyecanlandıracak sıcak bir sayı ile tedavi etmekten daha iyi bir şey yoktur.

Kadın iç çamaşırını satın alırken birçok erkeğin karşılaştığı sorun, cevaplanmamış soruların üzücü ve şaşırtıcı karmaşasıdır. Hangi boyutta olduğu veya ne istediği ile ilgili ilk şeyi bilmiyorlar. Kadınlar hediyeleri severler, ama özel günler için giymekten daha fazlasını giyebilecekleri bir şeyse

Efendim, onay olarak başınızı salladığınızı biliyorum. Özellikle, diş ipi ile bir arada tutulan bir bez parçası gibi görünen bir şeyi açığa çıkaran bir hediye kutusu almışsanız.

Bu gizemi kadınların iç çamaşırlarıyla alışveriş yapmaktan alıkoymak için bir dizi önerimiz var. Her şeyden önce, bu SİZİN için veya SİZİN için mi? Eğer ikisini birden cevapladıysanız, iyi bir başlangıç ​​için ayrıldınız. Elbette seksi ve baştan çıkarıcı görünmesini istiyorsunuz. Ancak, zevkinizi yansıtmayacak bir şey alırsanız, muhtemelen toplamda 5 dakika takacaksınız ve daha sonra çekmecenin altındaki istenmeyen bir iç çamaşırın altına gömeceksiniz. Yani paranı boşa harcıyorsun. Bu yüzden ilk husus, kişiliğini yansıtan iç çamaşırı seçimi olmalıdır. Kadınsı bir kız mı? Belki bir dantel babydoll en iyi olurdu. Çapkın bir baştan çıkarıcı mı? Seksi bir şeyler giy, daldırma sütyenli bir jartiyer gibi. Muhafazakar mı yoksa sakar mı? Bu yüzden güzel bir sabahlık daha fazla takdir edilebilir. Hayal kurmayı sever misin? Kıyafet altında giyilebilecek ve parça parça çıkarılabilecek seksi bir büstiyer veya sütyen / g-string kombinasyonu arayın.

Tadını düşündükten sonra, onu her taktığınızda kalbinizin atmasını sağlayan bazı giysileri daraltın.

Daha sonra, zor kısım boyutunu belirlemektir. C ', asla geçilmemesi gereken ince bir çizgidir. Kadın iç çamaşırında bile beden önemlidir. Çok büyük bir şey satın alırsanız, onu şişman gördüğünüzden rahatsız olursunuz. Çok küçük bir şey alırsanız, onu giymek çok utanç verici olacaktır, çünkü bağcıklar ve ipler çatlaklarda kaybolacaktır. Amaç, beden bedeninize göre en uygun bedeni bulmak. Atletik, şehvetli, sıska, tam uzunlukta veya yukarı ve aşağı olsun; bunların hepsi belirlenecek gizemlerdir. Çoğu kadın bile bedenlerinin ne olduğunu kesin olarak bilmiyor, peki ne umudun var?

Bu zorluğun üstesinden gelmek için iki yol var. Evli ya da birlikte yaşıyorsanız, kolay. Bir gün keten çekmecesine bakıyor ve üç ya da dört parçaya bakıyor – hem sütyen hem de pantolon – ve boyutları ezberliyor. Ancak, eşiniz bir kadınsa, yeni görmeye başladınız; onun boyutunu keşfetmekte daha yaratıcı olmanız gerekecek. Sepetine bakın ya da telefon görüşmesi sırasında çıkarmaya çalışın. Baştan çıkarıcı bir şekilde yapın ve hiçbir şeyden şüphelenmeyin. Asla dışarı çıkıp ona sormuyorsun, ne yaptığını çözüyor ya da onu bir başkasıyla karşılaştırmayı düşünüyor.

İç çamaşırı terminolojisine aşina değilseniz, endişelenmeyin. Binlerce erkek hala oyuncak ayıların sadece çocukların yanlarında getirdikleri tüylü bir şey olduğunu düşünüyor. Teddy'nin adaşı iç çamaşırı olarak giyilen bir vücut stili camiknicker.

İşte bir dolandırıcı –

Sütyen: sütyen, onu "tutan" destekleyici bir meme astarının argo teriminden geliyor. Sütyen kadınların her gün giymesi için en sevilen iç çamaşır oldu. İşte bazı sütyen stilleri:

Balconcino / Balconcino: Göğüsleri raf gibi kaldıran ve genişleten alt kaplamalı sütyen.

Dalma: daldırma sutyen derin bir boyun çizgisi efekti için göğüslere bağlanır. Daldırma sütyenleri genellikle ekstra bir dokunuş vermek için dolguludur.

Yastıklı: eğer göğüsleri daha küçükse, dolgulu bir sütyen daha dolgun bir görünüm için destek ve fincan boyutu katacaktır.

Şınav: asansör sağlayın. Adından da anlaşılacağı gibi, bu sütyen sinyatlı bir görünüm için memeyi yukarı ve dışa doğru iter.

Dolu fincan: Büyük memeli kadınlar, bu büyük silahları desteklemek için dolu bir bardağa ihtiyaç duyarlar. Kayışlar genellikle daha geniştir ve sütyenin arka tarafında daha fazla kanca bulunur.

Kayma: Temel olarak, bu samimi. İşte birkaç stil:

Bikini Özeti: Bunlar muhafazakardır ve önden ve arkadan en fazla örtün. Onları daha heyecanlı hale getirmek için, dantel, saten ya da heyecan verici orman baskıları ile bikini külot bulun.

G-String: Bu çirkin kumaş parçası sadece önünü zar zor saran ve arkada birden fazla ip olmayan bir ip.

G-string: G-string gibi, ancak söylenemeyen alanları zar zor kapsayan biraz daha geniş bir kumaş uzantısına sahip olması dışında.

Şortlar: Genellikle çocuksu şort denilen bu küçük külotlar belinin altına oturur ve en seksi olanlar hariç mini külotlar gibi görünürler.

Bask: Fransızlar bunu başlattı. Bunlar, bir kadının gövdesinin kıvrımlarını kucaklayan Viktorya esintili korseler. Burlesque'i düşün!

Korse: Bir bere kadar sıkı, ancak göğsünü kaldırmak için daha kısa; yaşamda sindirirken.

Jartiyer / jartiyer: popüler olan ve çorap tutmada kullanılan en eski iç çamaşırlarından biridir. Pantolon askısı, seksi bir set için veya sütyen ve külotla giyilen ayrı bir parça için Bask'ın ömrüne takılıdır.

Chemise: Oldukça basit, bu genellikle kayma olarak adlandırılan tek parça bir iç çamaşır. Stiller şunları içerir:

Babydoll: kısa ve geniş bir gecelik.

Sabahlık: yatak odasında giyilmesi gereken büyük bir elbise olan bir gecelik.

Elbise: bir gece elbisesi veya bir gecelik olabilir. Bugünün modası şeffaftan sicimciye kadar her şeyde mevcut.

Bornoz: İç çamaşırı veya çıplaklık için bir örtü olarak giyilir.

Sabahlık: Bu, genellikle mütevazı bir elbise veya kendinizi örtmek için uzun bir elbisedir.