Bir Moda Açıklaması Olarak İç Giyim

Madonna seksi iç çamaşırını ilk kez bir eşofman olarak giydiğinde ebeveynlerimiz şaşırdı ve çok cesur olduğunu düşündük. Bugün halka açık bir tişört veya korse seksi norm ve her kadın için bir şey – sadece en sıkıcı "maddi kızlar" değil. Açıkçası, hassas bitlerin kaplandığından emin olmak istiyorsun, bu yüzden geceyi tutku yerine tutmak yerine hapiste geçirmeyeceksin!

İç çamaşırın tadını çıkarmak için zevkinizi göstermenin harika bir yolu fiyonk ve püskül kullanımıdır. Çok popüler olan alçak kotlar buna yardımcı oluyor ve gösterilmesi gereken çok sayıda parmak arası terlik, külot ve büstiyer var. İç çamaşırları şimdi gösterilmesini isteyen kristaller, pullar, kürklü ve zarif dantellerle yüksektir.

Kayışlar, son yıllarda, kadın kayışlarının sadece "can sıkıcı çarşaflar" olmadığını, aynı zamanda gerçekten harika ve özgürleştirici bir his verdiğini keşfederek harika olmuşlardır. Daha fazla kadın günlük aktiviteler için terlikler giyer ve sadece başkaları için seksi görünmekle kalmaz.

Korse yerine cinsel ve kadınsı bir şey mi var? Korselere olan talep, sıçramalar ve sınırlarla artıyor. Korse korse ile geçmişin nefes kesen uyumu hakkında endişelenmenize gerek yok – sadece tüm kadın görkeminizde nefes kesici bir görünüm!

Tabii ki, son zamanlarda ortaya çıkacak en iyi eğilim, artı beden iç çamaşırlarının miktar ve kalitesindeki olağanüstü büyümedir. Çok uzun zaman önce, güzel kadınların seksi görünmesi için çok az seçenek vardı ve şimdi seksi kostümler ve büyük jartiyerlere adanmış dükkanlar var. Artık artı beden yok, daha az seksi demektir!