Bu özel gün için düğün çamaşırınızı seçin

Düğün günü her kadının hayalidir. Bu nedenle, herhangi bir gelinin o gün gelebilecek en güzel kadın olması her zaman önemlidir. Gelinlikden, peçe, ayakkabı ve aksesuarlardan: her şey mükemmel olmalı. Her şeyi tamamlamak için, aynı zamanda doğru gelin iç çamaşırına sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Gelin iç çamaşırları sadece düğünden sonra giyilecek bir şey değildir. Gelin iç çamaşırının asıl amacı, gelini gelinlik giyerken utanarak daha güzel hale getirmektir. Altında doğru olanı giymek, koridorda yürürken ya da şanslı damatıyla dans pistinde sashay'a girerken onu parlak ve seksi yapacaktır.

Dört şeyi düşünürseniz, gelin iç çamaşırını satın almak zor değildir: elbisenizin tarzı, kumaşı, amacı ve bedeniniz.

Gelinlik farklı yaka ve silüetler içinde mevcuttur. Askısız veya durmuş modeller için, çıkarılabilir kayışlara sahip bir büstiyer şarttır. Göğüsler modellendiğinde büstiyer göğse destek sunar. Ayrıca gelin büstiyerine benzer bir bere seçebilirsiniz, ancak karnınızı da şekillendirir. Sırtsız bodysuits, hedef düğününüzde giymek isteyebileceğiniz bel sırtlı bir elbise için idealdir. Korseler hayatınızı kesmek ve trompet tarzı elbisenizde seksi görünmek istiyorsanız tercih etmeniz gerekenler.

Bazı gelin iç çamaşırları vücudunuzu şekillendirmez ve göğsünüzü sutyen gibi destekler. Çorapları yerinde tutmak için jartiyerleri vardır – tören sırasında işlevsel ve düğün gecenize bakmak için seksi.

Ayrıca gelin iç çamaşırını satın alırken gelinlik kumaşını da düşünün. Vücudunuza ipek gibi yapışan malzemeler, altlarında dikiş olmayan bir şey gerektirir. Gelinlikin altında görünmeyecek şekilde gizli iplikler veya genişletilebilir düz bir tabaka ile gelin iç çamaşırı seçin. Parmak arası terlik veya dikişsiz külot giymeyi seçebilirsiniz, böylece görünür külot çizgileri için endişelenmenize gerek kalmaz.

Birçok mağaza ve çevrimiçi mağaza düzenli ve artı boyutlarda gelinlik iç çamaşırları taşır. Uygun olanı satın aldığınızdan emin olmak için, gelinliğinizle deneyin veya stilini ve kumaşını not edin. Gelin iç çamaşırınız sağ bedeninizi çok geniş veya çok dar olmamalıdır, bu sayede saatlerce kendinizi rahat hissedebilir ve partinin her anının tadını çıkarabilirsiniz. Gelecekteki herhangi bir gelinin tüm tercihlerini ve vücut şeklini karşılayan bugün piyasadaki gelin iç çamaşırları çeşitliliği karşısında şaşıracaksınız.

Bu yüzden hatırlayın, gelin iç çamaşırları sizi gelinliklerinde rahat ve daha güzel kılmalı. Törenden sonra dantelli büstiyer artı eşleşen tanga koyup gecenizi tımarınızla sıcak bir partiyle tamamlayabilirsiniz.