Cinsel yaşamınızın erotik samimiyetini artıran cinsel pozisyonları oluşturun (sıkıcı değil)

Birçok insan hayatında asla tek bir cinsel pozisyon yaşamaz. En sık nedeni pozisyonun çok yorucu olmasıdır. Sıcak ve buharlı bir cinsel yaşam istiyorsanız, cephaneliğiniz üzerinde durmak zorundasınız. Özellikle kadın topuklu ayakkabı giyerken seks yapmaya başlamanın inanılmaz derecede erotik bir yolu.

Cinsel yaşamınızın erotik samimiyetini artıran cinsel pozisyonları oluşturun (sıkıcı değil)

En iyi pozisyon, kadının kalçalarının ve kalçalarının hassas bakımını içeren ayaklarda posterior giriş pozisyonudur. Erkekler bu pozisyonlarda yüksek topuklu ayakkabılara bayılırlar. Bunu yapmanın en iyi yolu bir duvara dayanır, kadın kalçalarını hafifçe erkeğin pelvisine doğru büker. Başka bir yol da birbiriyle yüzleşmek için: benzer bir yüksekliğiniz var ve kadın duvara yaslanmış. Kadınları unutma, erkekler kadınların bacaklarına çoraplarla ve yüksek topuklu ayakkabılarla bakmayı sever, çünkü görsel cinsel yaratıklar. Sıcak bir jartiyer giymek istersen, sana deli bir köpek gibi musallat olurlar.

Son derece sıcak olan orta masa konumları da var. Bunlardan en popüler olanı kadının bacakları hala tamamen uzatılmış veya hafifçe bükülmüş olarak bir yatağa veya sandalyeye dayandığı arka konumdur. Yine, bu erkeklere onları tutkuyla çıldırtan aynı görsel imajı veriyor. Bir kadının kalçasının alanı tarafından aktive edilmesi insan doğasındadır.

Asla hayal etmediğin köşelere vuran vahşi yerler

Çekmek için biraz beceri ve denge gerektiren bazı durma yöntemleri vardır; bunlar doğru yapılırsa G noktasına inanılmaz bir stimülasyon sağlar ve nadir açılardan vurur. En ünlülerden biri, yükseltilmiş bacak duruşu olarak bilinir. Kadın bunun için yeterince esnek olmalı, ancak doğru yapılırsa G noktasına harika bir şekilde masaj yapabilir. Temel olarak, kadının yaptığı şey ayakta dururken bacağından birini erkeğinin omzunun üzerinden geçirmektir. Zor görünüyor, ancak çoğu kadın bu esnekliğe sahip olmalı. Bu, yoga yaparak ve düzenli olarak esnetilerek elde edilebilir. Adam bu pozisyona girdiğinde vajinal duvarın önünden yavaşça kayması için mükemmel bir açıya sahip olacaktır.

Bu akrobatik hareketin dışarı çekildiğini hayal edemiyorsanız, çok erotik olan daha evcil bir sürüm var. Bu yöntemle ayakta dururken, bir ayağı nazikçe bacaklarının etrafına sarın. Bu, çılgın adamın zevk kafasını harekete geçirecek, çok duygusal, yavaş akan bir penetrasyon şekli yaratacaktır. Ayrıca, bu yöntemle aklınızdan bir an için uyuyakalmadan doğrudan gözlerinin içine bakabilirsiniz. Kadın bir süre bir duvara yaslanmalı ve yavaşça erkeğinin pelvisine girip çıkmalıdır. Bu, her iki partner için de baştan çıkarıcı bir erotizm dansıdır.