En iyi kadın iç çamaşırı nasıl seçilir

Bir erkeğin özel kadını için yapıp yapmadığına veya bir kadının kendisi için alışveriş yapmasına bakılmaksızın, kadın iç çamaşırını seçmek zor bir iştir. Kadınlar farklı beden tiplerine sahiptir ve bazıları belirli varlıkları vurgulamak isterken, çoğu gizli kalan en iyi şeye odaklanır. Bu tür giysilerle, kadının bedenine göre uyandırılan tutumla ilgilidir. En iyiyi gösterip seksi tarafı ortaya çıkaran bir seçim yapmak için bu ipuçlarını izleyin.

Göğüsler odak noktasıysa, destek için sütyen takımlarını ve taytları ya da balenli oyuncak ayıları arayın. Geniş göğüslü kadınlar demi kesimli sütyenleri seçmeli ve küçük bel bağı olanlar kum saati şekli için özelleştirilebilecek korseleri tercih etmelidir. Korse, kaldırmayı sağlamak ve boyun çizgisini göstermek için mükemmel bir yoldur. Tabak tenli kadınlar siyah korse içinde harika görünürken bronzlaşmış veya koyu tenli tonlarda olan kadınlar beyaz renkte çekicidir.

Çocuğun şortları en son moda trendlerden biri ve geleneksel iç çamaşırları olmasa da kalçaları vurgulamak için mükemmel. Çocuksu şort ile eşleştirilmiş bir sütyen veya korse güzel derbileri olan kadınlar için mükemmel bir kombinasyondur. Kalçalarınızı ve bacaklarınızı germek ve tonlamak için bir çift topuklu ayakkabı ekleyin ve bebekler için biraz yağ pürüzsüzleştirerek görünümü tamamlayın.

Uzun bacaklı kadınlar, kombinezon ve jartiyer giyerek oyunlarını vurgulayabilirler. Slaytlar ayrıca çok fazla cilt açığa çıkarmaktan ve midelerini gizlemeye çalışanlar için de mükemmeldir. Bir korse, çok fazla açıklama yapmadan hayattan inç kesmenin başka bir yoludur. Mütevazı olduğunuzda, seksüel çekiciliği ateşlemek için stilettos ve cesur makyaj kullanın.

Kendi başlarına satın alan bayanlar erkeklerin neyi tercih ettiğini düşünmelidir. Basit renkler, basit stiller ve iyi bir uyum listelerini tamamlar. Erkekler vücut eğrilerinin dikkatini dağıtmak istemez ve çıkarılması zor olan iç çamaşırları tercih eder. Rahatsız olan kadınları görmekten nefret ederler ve sütyenlerini veya iç çamaşırlarını sürekli çekerler.

İç çamaşırı satın almak bir zevk olmalı, satın almaktan korkacak bir şey olmamalıdır. Kadınları güvende ve seksi hissettiren iç çamaşırları her zaman kazanacak. Çekici, rahat bir stil seçin ve olumsuzu gizleyerek olumluyu vurgulayın. Kadınlar, kendi derileriyle mutlu olduklarında ve onları kapsayan şeylerden daha iyi görünürler.