Gelin ve düğün tekstili – O seksi düğün gecesi için

Gelin iç çamaşırları, onu kaplayan gelinlik kadar hayati olabilir. Çoğu insan, büyüleyici elbisenin altına giyilen iç çamaşırının, elbisenin görünüşüne gelince, dünyada bir fark yaratabileceğinin farkında değil. Doğru iç çamaşırı, utangaç gelinin görünümünü tamamlayabilir ve elbisenin görünme ve hissedilme biçiminde iyileştirmeler yaratabilir. Bu nedenle, gelin iç çamaşırını dikkatlice seçmek önemlidir.

Kıyafetler, kuşaklar ve çoraplar, elbisenizi kusursuz kılmak için altındaki her şeyi yumuşatarak genel etkiye katkıda bulunur. Seksi gelin iç çamaşırı giyerken neden yarış kıyafeti giyersin? Konfor için de endişelenme. Seksi, kaşıntı veya bağlılık anlamına gelmez. Size uygun bir gelin iç çamaşırı seti seçerseniz, tüm gün rahat edersiniz.

Gelin iç çamaşırlarınız için bazı önemli bileşenlere göz atalım:

Sütyen

Bu bir gerçektir: Kadınların çoğunun uygun bir sütyeni yoktur, hatta sütyene adapte olmanın doğru yolunu bile bilir. Hepimiz çok sıkı ya da çok gevşek sütyenlerden ya da çok büyük ya da çok küçük kaplardan muzdarip olduk. Kayışlar ve altındaki iplikler rahatsız edicidir. Genel olarak, uygun olmayan bir sütyen, İspanyol Engizisyonunda hayal edebileceği kadar işkence aleti olma potansiyeline sahiptir.

İyi bir iç çamaşırı dükkanına giderek başlayın. Satıcılar, size uygun bir sütyen bulmanıza yardımcı olur. Doğru ölçümleri almayı ve kendi şekline uygun sutyen stillerini bulmayı öğretiyorlar. Tasarımcılar kadınların dekoratif sütyen istediklerini ve aynı zamanda konfor istediklerini biliyorlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok stilleri olacak.

kılıfların

Birçok kadın için, kayışlar muhafazakar ve özensiz görünebilir. Ancak, düğün gününde, bir kemer önemli bir rol oynar. Bir kemer, kıvrımları yumuşatmaya ve gelinliklerin yapışkan yapısını geliştirmeye ve onu doğru yerlerde geliştirmeye yardımcı olur. Kayışın oturması bu nedenle son derece önemlidir.

Tayt seçtiyseniz, kemerin elbiseyi gösterecek kadar sıkı olmadığından emin olun. Kemerin hayattaki keskin bir bölümü yumuşatmaya yardımcı olduğu yer burasıdır. Jartiyere gidersen ucuza gitme. Ucuz jartiyerin kayışları üzerindeki klipsler kayabilir. Bir karı koca olarak yaptığınız ilk önemli dans sırasında çoraplarınızın ayak bileklerinizin çevresine bağlanmasını istemiyorsunuz.

Gelinlik satışını kapatmadan önce, iyi donanımlı gelin iç çamaşırlarını bir araya getirmek için biraz zaman ayırın. Her şeyin rahat ve rahat olduğundan emin olun. Gelinlik ile iyi olmalı ve daha sonra sürpriz yapmak için yeterince dikkatli olmalıdır. Doğru gelin iç çamaşırları, genel konfor ve özel gündelik tarz açısından tüm fark yaratabilir.