Rehberli bir kadın ilişkisinin fantastik faydaları

Bu şakaların herhangi birini duydunuz mu:

Bir kadın reklamlara bir ilan verdi: & # 39; Kocası & # 39; Ertesi gün yüz mektup aldı.

Hepsi aynı şeyi söyledi: & # 39; Benimkini alabilirsin. & # 39;

Eşinizin dinlemesini ve her kelimenize çok dikkat etmesini istiyorsanız
söyle: uykunda konuş

İlk kişi diyor ki, & # 39; karım bir melek! & # 39; İkinci kullanıcının yorumları, & # 39; şanslısın, benimki hala yaşıyor. & # 39;

Sonra küçük oğlu babasına sordu, Afrika'nın bazı bölgelerinde bir erkek onunla evlenene kadar karısını tanımadığı doğru mu? "Babam cevap verdi," Bu her ülkede olur evlat. "

Neden ilişkinin başlangıcı bu kadar heyecan verici, romantik, sıcak ve birkaç yıllık bir evlilikten sonra mutlu bir çift boşanmayı planlıyor?

İlişkilerle ilgili sorun, erkeklerin ve kadınların farklı ihtiyaçlara sahip olmalarıdır – herkes bunu bilir, ancak bir kadının ne istediğini ve bir erkeğin ne istediğini anlayınca ve ilişkiyi heyecanlı bir hale getirmek için size ihtiyacı olan karşılıklı bir anlayışla ilişki üzerinde çalışın. , sevgi dolu, sevecen, tatmin edici evlilik.

Nasıl uygulanabilir?

Kadınlar dikkat, takdir ve iletişim ister.

Erkekler seks ister Bir erkekte cinsel istek inanılmaz derecede güçlüdür. Çoğu ilişkinin başlangıcını düşünün. Adam özenli, müteşekkir ve konuşuyor. Kadınlar istediklerini alırlar çünkü adam onu ​​yatağa getirmekle ilgilenir.

Bu nedenle, çiftlerin ilişkideki coşkuyu geri getirmeleri için harika bir yol, kadınların eşlerinin cinsel arzusunu kanalize etmeye odaklanmasıdır. Bir kez bittiğinde, istediğini elde edersin. Bir erkeğin cinsel kanalı kanalize edildiğinde, yine dikkatli, romantik, minnettar ve iletişim kuracak.

Bu biraz hayal gücü ile yapılabilir. Karısını jartiyer kemerinde tavan fanına asması için elinde bir kürekle zorlamayacaktır. Bir eş, kadınsı niteliklerini kullanmayı öğrendiğinde, kocasını çok kısa bir sürede dikkatine sunabilir.

İşe benziyor mu? Biraz garip görünüyor? Her ilişki iş gerektirir. Sadece hayalini kurduğunuz bir ilişki istiyorsanız, cinselliğinizi nasıl kullanacağınızı öğrenin ve eşinizin kendiniz için bir şeyler yapması için yalvardığını keşfedeceksiniz.