Seksi iç çamaşırı ile BBW hissini artırın

Bazen büyük ve güzel kadınlar (BBW) konfor için modayı tasarlarlar. Bu değişim açıkça BBW'ler ile sınırlı değildir, ancak konforun modadan daha önemli olduğunu söyleyen tüm şekil ve büyüklükteki kadınlarla sınırlıdır. Bu zihniyetle ilgili sorun, giydiğiniz şeyin iç çamaşırınızı hissetmenizi etkilemesidir, tıpkı giysilerden birini hissettiğiniz gibi.

Bazen, bir BBW seksi kıyafetler giymeyi hissetmez, çünkü seksi hissetmeyi hak etmiyorlar veya boyutlarında seksi kıyafetler bulunmuyor. Her iki algı da yanlıştır, ancak yalancı inanmak proaktif olmaktan ve canlı bir aşk hayatı sürdürmekten daha kolaydır.

Kişinin saygısını (dolayısıyla kişisel yaşamını) artırarak işe başlamanın bir yolu, seksi iç çamaşırı giymeye başlamaktır. Seksi iç çamaşırı giymek, yalnızca kullanıcının bilmesi (aksi halde birinden ayırt etmek istemediği sürece) bilmesi gibi bir avantaj sağlar, bu nedenle eleştiri olasılığı yoktur. Bununla birlikte, bir tane daha kendinden emin ve arzu edilir hale getirmenin psikolojik etkisi vardır. Bunun, görünümün tüm alanlarını etkilemesi muhtemeldir ve BBW, görünümünün tüm yönlerinin içinde hissettiği ile eşleşmesini sağlayacaktır.

Büyük beden kadınların iç çamaşırları için çeşitli ilginç seçenekler var. Çoraplar, basit taytlar yerine çoraplar ve jartiyerlerde, çoraplarda veya askılarda yapılabilir. Külot yerine, tanga düşünün, tutum değişecek cinsel bir değişim. Bunun gibi basit değişiklikler, özgüvenini artıracak, görünüşünü iyileştirecek olan benlik saygısını geliştirecektir. Daha fazla güvenlik ve görünüm kazandırarak, daha gelişmiş bir kişisel yaşam izleyecektir.