Seksi iç çamaşırı: Zayıflama etkisi için en iyi 6 seksi iç çamaşırı makalesi

Yani hepimizin kusurları var, değil mi? Fakat bazı seksi iç çamaşırı türlerinin, sahip olabileceğiniz kusurları gizlemenize ve zayıflama efekti vermenize yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz? İster inan ister inanma, doğru. Hem ince hem de seksi görünebilirsiniz, bu nedenle seçeneklerinizi bu makalede görün …

Kilo vermek nasıl seksi olabilir?

Seksi iç çamaşırı sadece göz alıcı modellerde veya filmlerde gördüğünüz bir şey değil. Ev hanımı anne, öğrenci ya da iş kadını olsanız da, normal kadınlar için gerçekten çok uygundur!

Hem keskin spor salonunu hem de annenin vücutlarının mutlu olmayan bazı yönleri olacaktır, ancak kim olursanız olun, bazı seksi iç çamaşırı türlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunun nedeni, aşağıdaki stillerin sadece iyi görünmekle kalmaması, aynı zamanda size daha ince bir şekil verme etkisine sahip olmasıdır!

1. Şekilli pantolon

Son yıllarda bu görünmez pantolonlar çok popüler oldu. Bunlar, karnınızı ve altınızı emen ve sizi çok daha ince bir profilde bırakan kıyafetler gibi herhangi bir dış giysinin altına giyebileceğiniz bir çift dar pantolon.

Conta destek sunuyor, bu yüzden daha modern bir kemer gibi, ama kesinlikle daha rahat.

2. Chemises

Chemises, seksi iç çamaşırlarıyla ilgili çok güzel bir makale ve herhangi bir "emme ya da itme" olmadan zayıflama olabilir & # 39; Hiç!

Klasik bir kombinezon, spagetti kayışları ile güvenilir bir kayma giysisidir, ancak gücü, vücuda inerken hafifçe genişlemesidir, bu da kalçayı ve göbeği vurguladığını gösterir.

Yaptıkları bu lezzetli saten ya da ipek ile eşleştirin ve sizi de güvenle doldurabilecek çok basit ve seksi bir görünüm elde edin.

3. Korseler

Bir korse, alabileceğiniz en tanınabilir ve klasik seksi iç çamaşırı ürünlerinden biridir.

İkisi de seksi ve zeki hissediyorlar çünkü hayatınızı azaltacak ve boyun çizginizi artıracaklar!

Vücudunuzu şekillendiriyorlar çünkü arkadan sıkıldıklarında, hayatınızı doğal bir kum saati şeklinde zorlarlar, ayrıca sırtınızı destekler ve üst bedeninizi kaldırırlar.

Başlangıçta güzel kıyafetlerin altına giyilmek için tasarlandılar, ancak birçok kadın şimdi onları sadece kot pantolon ya da külot ile yatak odası için samimi bir nesne olarak kullanıyor.

Katil bir figür arıyorsanız, bir korse sizi memnun edecek!

4. Babydolls

Babydolls, genellikle eşleşen külotlarla birlikte gelen büstü desteklemek için entegre bardaklara sahip, kısa ve zayıflama yapan bir gecelik.

Bir gömlek gibi, göbek ve kalça bölgesi çevresinde herhangi bir problemi gizlerler, ama aynı zamanda göğüslerini artırabilecek kapasitededirler!

Bu yüzden, erkek arkadaşının göğüslerini büyütmesini ve fazla et göstermemesiyle uğraşmasını seveceksin, ne kaybedebilirsin?

5. oyuncak ayılar

Bir oyuncak ayı, her kızın ihtiyacı olan mükemmel bir seksi iç çamaşırıdır. Onlar güzel bir spor kıyafeti ve vücudunuzu ilgilendirmeyen birçok kusuru gizleyen büyük bir bölümünü kaplıyorlar.

Vücudunuzun çoğunu göstermedikten sonra, ben seksiyim çünkü adamınızı aşağıda ne olacağını tahmin ettirerek heyecanlandıracaklar.

6. Büstiyer

Bir büstiyer bir korse gibidir, ancak yerleşik kapları vardır. Bununla birlikte, korselerin aksine, büstiyerlerin kayışları ve hatta bir jartiyer kemeri olabilir. Bu klasik bomba fotoğraflarının, jartiyer ve çoraplarla korse gibi görünen bir şey giyerek dolaştığını hayal ettiğinizde, aslında bir büstiyer giyerler.

Eğer büyük bir göğsünüz varsa, bu durum göğüslerinizin bir şeyi düşürmesiyle sorunlara yol açabilir, ancak bir büstiyer bu sorunu hemen çözecek ve size daha ince bir taslak oluşturacaktır.

Gerçekten bir & # 39; güçlü & # 39; seksi iç çamaşırı, boynunu inceltmek, erkeğini heyecanlandırmak, boynunu artırmak için birçok yönden yardımcı olabilir.

Bir dahaki sefere aynaya baktığınızda ne kadar cehennem olursanız olun, ne kadar seksiyken herhangi bir resim kusurunu nasıl çözebileceğinizi merak ediyorsunuz, aslında size yardımcı olmak için en azından bu 6 harika iç çamaşırı seçeneğiniz olduğunu biliyor olacaksınız!