Sexy Plus Size Lingerie Kick Kaldırıma "Büyükanne Külot"

5 bedenim vardı. Victoria's Secret'ten alışveriş yaptım. Kot pantolonumun altında ipeksi ve kaygan külotlar giymiştim ve geceleri yatmaya gittiğimde kırmızı saten gömleğimin içine düştüm (elbette eşleşen külotlarla!).

18. Birdenbire Victoria'nın sırrı sınır dışıydı ve kendimi küçük bir pamuklu iç çamaşırı için JCPenney'e üçlü bir paket için değiştirdiğimi gördüm. Hmm, basit beyaz pamuklu sütyenler eşleşti, ben de aldım. Geceleri, perişan ve ferah bir gecelik kombinezon etek taşıyordu. O zamanlar seksi artı beden iç çamaşırları bulmak gerçek değildi.

Bana nasıl oldu bilmiyorum ama bence kendine güven, düşük öz saygı ve seksi artı beden iç çamaşırı seçimleri sunan büyük mağaza eksikliği. Cidden, Lane Bryant'daki küçük bir köşe dışında hiçbir yerde yoktu – Victoria's Secret'in yerine geçiyordu.

Sanırım bilinçaltımın diyarlarında, hiç kimse seksi artı beden iç çamaşırı teklif etmediğinden, belki de giymek istemediğime karar verdim.

Yıllar boyunca kilomla mücadele ettim, ancak en büyük ve en önemli mücadele “beden” tahminimdi. Bir bedenden daha fazla güven kazanmaya başladığımda, seksi artı beden iç çamaşırları aramaya başladım … ve inanılmaz derecede inanılmaz seksi ve seksi iç çamaşırlar sunan bazı büyük mağazalar, özellikle her yerde görünmeye başladı Online.

Şimdi biz büyük şanslı kadınlardan seçebileceğimiz çok şey var. Seksi artı boyutu iç çamaşırı çevrimiçi boldur ve tüm dükkanları örneklemek için hayatımın vakti vardı … erkek arkadaşımın da onun hayatının zamanı olduğu gerçeğinden bahsetmiyorum. Seksi bebekler, gecelikler, gömlekler, sütyenler, külotlar, kostümler, jartiyer, sütyenler, sütyenler, gelin iç çamaşırları, tişörtler, korselar, elbiseler, etekler, "şık saçlar", jartiyer, elbiseler ve sabahlıklar, çoraplar, deri ve terlikler. Birçok ünlü iç çamaşırı mağazası şimdi gerçekten etkileyici artı boyutu seksi iç çamaşırı bölümleri sunuyor. Ayrıca, standart artı boyutlu giyim mağazaları, ihtiyaç duyulan seksi artı boyutu iç çamaşırlarını içerecek şekilde çizgilerini genişletti.

Benim için her şey dar sabahlarımda bir anla başladı, bana vurduğunda başka bir büyük, beyaz, basit büyükanne külotuna atladı: 85 yaşında olduğum gibi giyinerek bir an daha uzun yaşayamazdım. İç çamaşır dükkanlarına geri dönmek ve dolabımı seksi artı beden iç çamaşırlarıyla doldurmak istedim … böylece eski eşyalarımı alıp kredi kartımla çevrimiçi atladım.

O zamandan beri geriye bakmadım ve sonsuza dek o yaşlı büyükanne külotunu kaybettiğim için pişman değilim. Sizde değil!